אודות

IM.Tec מבית אימ הדרכות

אימ.טק אמונה על הטמעת תהליכי שיפור הביצועים בעולם ההייטק, הפיננסים והמסחר. זיקקנו והתאמנו את הגישה הניהולית של שיטת אימ המצליחה וכלי הניהול שלה לעולם הניהול והתוכן של ארגונים וחברות מהתעשיות המובילות בישראל ובעולם, אשר מעוניינים בהטמעה של שיטות ניהול חדשניות המתאימות לעובדים ולמנהלים בעלי השכלה נרחבת ומעמיקה.

אימ: אווירה  – ידע – מערכת יחסים

שיטת אימ עוסקת בתורת הניהול ושיפור הביצועים (תפעול ותפוקה, שירות ומכירה) כחלק מהתרבות הארגונית. השיטה מתבססת על מודלים, ידע ומתודולוגיות הלקוחים ממדעי ההתנהגות והקוגניציה, יחסים בינ"ל, גישור ויישוב סכסוכים, אשר הותאמו לעולמות הניהול והפיתוח הארגוני. מודלים אלה בשינויים והתאמה למוצרים ולשירותים הופכים את הניהול ושיפור הביצועים לקלים עבור העובדים והמנהלים בארגון. 

לאורך תהליך הייעוץ נעשה שימוש בתורת אי"מ תוך שימת דגש על חשיבה מקורית שתתאים לצרכיך. כחלק ממטרתנו להוביל שינוי, אנו משתמשים בהדרכות ומתודות חדשניות כמו הטמעת כלי הניהול של שיטת אימ המגבירים את תחושת המסוגלות העצמית ומשפיעים על תפוקות עובדים ומנהלים.

מטרתנו היא להוביל להרחבת הידע והקניית ארגז כלים שמיועד להניע את צוות העובדים והמנהלים בחברה ולקדמם להשגת יעדיהם, כמו גם את יעדי הארגון.

הלקוחות שלנו

פאראגון סייבר
Gsap

הגלריה